#7 Toto nie je bláznivá kombinácia

Jedna z mojich najobľúbenejších kombinácií. Keby som mohla obliekam sa tak každý deň. Môcť aj môžem, ale každý deň by ma to  nebavilo, takže nemôžem.
Humor na začiatok. Veď čo iné sa od tejto kombinácií dá očakávať.Ja ako okuliarnik indický si skôr ako stojím pred skriňou rozmyslím, či v daný deň budem mať okuliare, alebo šošovky. So šošovkami som sa niekedy cítila oveľa istejšia, krajšia a sebavedomejšia, ale odkedy mám tieto prenádherné okuliare, cítim sa šarmantná aj keď mám na sebe popolníky.

Keď mám okuliare, veľmi sa nemaľujem, lebo jednak sa mi mihalnice pri žmurkaní opierajú o sklíčka a jednak mám pocit, že to, že nie som namaľovaná ani nevidno (ale to je len moja ilúzia). Okrem toho pri okuliaroch nemôžem nosiť veľké náušnice, výraznú čelenku, šatku na hlavu ako pirátka a ani turban.
Preto keď mám okuliare uberám sa väčšinou dvoma smermi :
1. buď využijem ich okrúhly vzhľad so strakatým motývom a patrične sa k tomu doladím rozdielnymi kúskami
2. som nuda.

Skromne si myslím, že tento outfit nudný nie je, ale prosím vás nenazývajme ho ani bláznivým, na to slovo začínam byť alergická a  ani Zodac nepomôže.

Kvetinkové nohavice boli jednou z posledných vecí, ktoré som si kúpila v reťazci, konkrétne v H&M-ku. Nosila som ich aj v zime s pančuškami pod a kožuchom navrch pričom na nohách som mala UGG-y. Zbožňujem ich! Vyzerajú ako pyžamo a v tomto období, keď je pri slniečku horúco a bez neho mega zima z minúty na minútu sú tým pravým aby sa vám nezaparila ale ani nezamrzla riťka. Ako bonus: vysoký pás, super predlžujúco-zoštíhľujúci strih a voľnosť bytia.

Doladila som ich týmto sama pre seba si hovorím, že basketbalovým dresom, ktorý som kúpila od Romana za 1 euro. Veľmi si vážim toto jedno z mála tričiek bez rukávov, ktoré mi nerozširuje opticky ruky. Navyše milujem túto modrú a lesklú.

Na vrch som použila žlté volám to že sako. Nosila ho ešte moja prababka, potom jej dcéra (sestra mojej babky) a teraz ho nosím ja. Samozrejme, ony ich asi nenosili s basketbalovým dresom, ale aj takto to má svoje čaro.
Viete, nemám rada keď niečo k sebe musí nasilu ladiť. Napríklad farebne. Červené kvetinky a k nim červené sako? Zelené lístočky a k nim zelené? Už nie sme v roku dvetisíc.

Poďme k sebe dopasovať farby, poďme kombinovať čo dokopy spravia rôzne materiály a pokojne sa mýľme, nájdime si tú svoju hranicu odvahy, štýlu či hanby. Už nemusíme dopĺňať farby, ktoré na sebe máme, tým sme si už prešli keď tu boli červené korálky, červené náušnice, červená kabelka a červené lodičky. Ja vravím dosť!

Na nohách mám ako obvykle moje obľúbené Vagabondy, ktoré nosím už tretí rok. Aj keď úprimne, minulého roku, som sa ich troška hanbila vytiahnuť, pretože potom som oproti Šimonkovi bola obrovská, ale opäť raz som si povedala, že sme v roku 2018, Šimonovi to nevadí a ja tieto topánky milujem!

Všimnite si ešte prsteň. Tým, že mám veľmi výrazný snubný prsteň, nenosím už tieto moje milované zvieratká od Minky. Občas si ich ale (tajne) vymením.

No poďme na ceny:
sako po prababke: jedna pusa
nohavice H&M : 7eur výpredaj
Dres od kamoša: 1 eur
Minka prsteň : 12eur
Topánky Vagabond ZOOT.sk : 33eur vo výpredaji

PS Práve som odpadla keď som videla nové Vagabondy na ZOOTe

lydpetrus