#8 Dnes nie je teplo

Skoro týždeň som skúšala v Prešove, kde teda tridsiatky teploty neboli. Preto tento #OOTD venujem mestám, ktoré nepreskočili jar.

Fialový lesklý plášť mám z predstavenia Pripojení – to je tá výhoda nezávislých divadiel, ktoré nemajú priestor na skladovanie kostýmov. Vy si ich potom uchovávate u seba doma, nosíte koľko chcete a keď máte predstavenie tak ich len operiete a už.

To by sa mi v národnom nestalo .

 

K tomuto lesku som dopasovala ružovkasté široké nohavice z H&M- ka. Mám ich už štvrtým rokom. Lesklý vzhľad zaujme aj v elegantnej kombinácií, preto som ich už mala oblečené aj na špeciálnych udalostiach ako premiéry (aj v tom národnom), slávnostné večery alebo oslavy. Široké ale rovné, preto opticky nerozširujú, navyše sú na gumičku, čiže netlačia. Majú výbornú sedemosminovú dĺžku ktorú teraz s obľubou nosím. Akože ani nemám veľmi na výber, keďže takéto nohavice sa teraz vyrábajú najčastejšie (už nech to skončí) .

Na kombinácií s bielym čipkovaným jemnučkým volánikovým topom  som postavila základ. Rozhodovala som sa čím to doplním. Samozrejme mohla som ísť aj do elegantných kožených topánok a jemnulkej kabelky na štýl Matt&Nat. Akurát, že v ten deň som na to nemala náladu. Chcela som to niečim rozbiť, preto som siahla po šiltovke.

 

Adidas Ultra boost. Moje najobľúbenejšie tenisky ever. Nebehávam, ale vkuse sa ponáhľam, kmitám, som v pohybe. Preto potrebujem dobrú odpruženú obuv a vďaka týmto teniskám sa cítim ako keby som chodila po obláčiku. Aj keď navonok pôsobia, že sú to ponožky s polystyrénom.   Môj sen je zabehať si v nich so SheRuns Slovakia.

 

Červené ponožky mám pravdepodobne len preto , lebo boli ako jediné čisté. Ponožky- veľká téma. Ako keby sa už všetky stopercentne bavlnené ponožky vytratili. Ale nie len z práčky, či z našej domácnosti ale zo sveta! Ešte aj tie, ktoré sa predavali v Coop Jednote obsahujú 80% polyamid. Ak poznáte nejakú značku ktorá vyrába 100% bavlnené ponožky, nemusia byť vzorované ani exra pekné, prosím kontaktujte nás, chcem byť jej ambasádorka. Ďakujem.

Keď už sme vytvorili túto farebnú kombináciu v odtieňoch fialovej s miernym nádychom gýču zaklincovala som to kabelkou Guess, ktorú som kúpila od Sašky za 25eur. Uznajte. Najviac na nej zbožňujem tú retiazku. Je tak škaredá až je pekná. Tajne snívam aj po kamienkovom Guess tričku a raz príde jeho chvíľa.

 

Kabát: Sekáč

Nohavice, top : H&M Trend

Ponožky : Calzedonia

Kabelka: Guess

Topánky: Adidas Ultra Boost

lydpetrus