#9 Overal a klobúk z jarmoku

Ako vieme, mám krásne široké boky, a obrovskú sexi riťku. Sám Maroš Kočišík v Nákupných maniačkách poznamenal, že overal nie je pre mňa úplne šťastná voľba. S nohavicami mám bez tak problém, no nohavice ktoré pokračujú a nahrádzajú aj vrchnú časť oblečenia?

I keď sa to (možno) nezdá, väčšina mojich vecí nie je príliš rôznorodých, občas mám problém nájsť niečo čo sa troška vymyká z mojej bublinky štýlu. Pri väčšine nákupov sa mi rovno v hlave rodia všelijaké kombinácie s mojimi starými vecami .

Odbočka: Napríklad make-up konzultantky v MAC-u ma neznášajú (asi si ma nepamätajú, lebo tam nenakupujem často, ale keď som tam pár krát bola tak ma istotne neznášali). Totižto keď som si tam kupovala rúž ultra dlho som premýšľala, aký odtieň (nehovoriac o tieňoch na oči #lol) Totiž povedzme si úprimne, viem že tento blog čítate vy, normálne dievčatá, ktoré nemáte 10 rúžov z MAC-u. Ja mám napríklad tri. Každú farbu som si starostlivo vybrala, rozmýšľala som k akým kombináciam sa mi bude hodiť, kam si ho môžem dať a či ho využijem aj na foteniach. Niektoré odtiene tohto rúžu považujem za niečo špeciálne, čo napríklad konkurenčné značky nemajú/vtedy nemali. (fialový v tej dobe nemal nikto len Lucid Style z Ameriky, hh) .

 

Týmto celým príbehom som chcela povedať, že tento overal mi vybral Šimon. Prišiel mu srandovný.

Skvelé na ňom je, že často nosievam len tento overal bez košele. Jednoducho dáte si jeden kus oblečenia. Ako keď máte šaty, ale zároveň môžete rozširovať nohy, haha.

Pod ním mám bavlneno ľanovú blúzku, s krásnou čipkou na ramene. Našla som ju v skrini mojej mamy. Popravde je mi troška krátka, preto ju nosievam buď rozopnutú, alebo k veľmi vysokej sukni a ako môžete vidieť, viem ju takto rafinovane zamaskovať aj týmto overalom.

 

Prednedávnom som vylúčila 2 IKEA tašky oblečenia, ktoré išli buď do koša alebo do Humany. Pred tým, ako začnete kriticky prekrúcať očami a preklikať sa až ku komentom počkajte ešte chvíľku, vysvetlím. Všetky veci z tých dvoch vriec boli deravé zožltnuté, sprané či smradľavé. Niektoré mali aj 5 rokov (tie ktoré majú 50 rokov a sú mojej prababky, môžu akokoľvek smrdieť, nikdy by som ich nevyhodila). Tým chcem len povedať, že nosím veci až do zodratia, že všetky stránky ako napríklad Votoč vôbec nie sú pre mňa, lebo ja mám moje veci buď veľmi rada alebo ich mám veľmi rada, ale musím ich vyhodiť – nedá sa predať, a je hanba darovať.

TEVY, ktoré sme všetci donedávna poznali len ako výlučne turistické boty a však teraz je ich plný ZOOT, Slowatch i Freshlabels a zavítali do sveta fashion. Ten svet fashion ma až tak nezaujíma, podstatné je že sú extrémne pohodlné. Ale odporúčim kúpiť o číslo menšie ako zvyčajne nosíte. Ja mám tieto 41 (lebo nosím 41) a síce nevyzerajú veľko, noha mi z nich nevypadáva ale záhadne sú dobré aj Šimonovi, ktorý má nohu 44.

 

Na hlave klobúk z jarmoku. Keď sme vychádzali z domu, Šimon povedal, že vyzerám dobre, ale je to málo. Mala by som si dať niečo na hlavu, niečo divné. A tak som si dala tento klobúk, ktorý som našla v skrini mojej mamy. Babuľa by povedala, že či tam mám vrecko na kondómy (moja babka je mimoriadne otvorená a vtipná žena) . V skutočnosti je to vrecko podľa mňa na nejaké rybárske veci, či? Aspoň tak som to videla v takých filmoch s pánmi pri jazere.

 

Každopádne, vždy keď pečie slnko a ja nemám nič na hlave bojím sa že odpadnem. Ako to máte vy? Aké sú vaše najobľúbenejšie pokrývky hlavy?

 

Overal: F&F

Ľadvinka: Vagabond -www.zoot.sk

Boty: Teva – www.zoot.sk

 

 

lydpetrus