#17 Všetko so všetkým

Dám si kvety a k tomu kvety a k tomu plyšovú kabelku a ešte mi je toho málo.

Niekedy sú dni, keď sa oblečiem od hlavy po päty do čierneho a inokedy sú také, keď cítim že potrebujem leopardí kožuch.

 

Lúčim sa s letom. Toto 2018 bolo prenádherné, povedala by som výnimočné.  Veď mám blog apredsasanevydala a vydala som sa, už som Ondrušová, mám novú občianku aj preukaz poistenca a môj Šimon je najlepší muž akého som si mohla priať. Ach zase sa dojímam. A boli sme pri mori, a na troch festivaloch aj v Žiline sme boli aj v Ostrave aj v Martine, aj sme pili víno aj pivo, aj sme boli na cyklistickom výlete, aj sa Matilda naučila bicyklovať, aj ruku si zlomila, aj Babuľa opravuje strechu na chate, aj Dedo ešte žil. Leto bolo krásne, plné – povedala by som. A september, mám pocit, že september mi hádže pod nohy samé prekážky, ale že mi nechce zle, len chce vedieť či ich zvládnem preskočiť. A ja skášam jak šalená, niekedy len tak preleziem, niekedy obídem a sem-tam si najmem odťahovú službu, nech mi prekážky dajú z cesty preč, ale ani za Boha sa nevzdám.

 

A keďže leto bolo plné všetkého, ako rozlúčkový outfit som si na seba dala všetko.

Červenú sukňu s ružami od kamarátky, čiernu blúzu s kvetmi od babky a plyšovú kabelku z chorvátskej ZARY.

Všetky tieto kúsky majú podľa mňa spoločnú vlastnosť – sú tak škaredé až sú pekné.

Stále sa mi však málilo. Chcelo to ešte viac. Celé som to ozdobila týmto zlatým náhrdelníkom, ktorý som mala na svadobných šatách okolo pása namiesto opasku. Ste ešte nevideli, čo? Ja viem ale prosím chvíľočku vydržte.

 

Na nohách milované Birkenstocky, ktoré v týchto dňoch budu len naplňať úlohu šľapiek na balkón.

Vo vlasoch štipec. Áno, áno štipec sa vracia, mňa lákal už minulého roku, lebo veď som nejaká fashion blogerka, hh ale teraz keď mám dlhé vlasy a zabudla som mať dlhé vlasy a neviem poriadne čo s nimi je to moje must have (toto slovné spojenie prvý krát na blogu- vitaj!)  Čo vy a štipec? Ja ho mám aj v zlatej!

 

Sukňa : Vintage

Blúza : od Babky

Náhrdelník, kabelka : ZARA

Šľapky: Birkenstock

Štipec: od mamy

 

lydpetrus