#20 Zlaté náušky

Tak je jeseň či neni?

Keď som sa začala tešiť na všetky trenčkoty, ktoré mám , tak je opäť teplo. Slnko ma síce nabíja energiou, ale už by som si chcela púšťať šarkana, hh.

 

Každopádne, mám tu ešte taký polo-letný outfit.O tejto tunike som vám písala už minule. Nepatrí medzi moje najobľúbenejšie, ale vždy sa s ňou snažím vysporiadať. Čo naopak ale zbožňujem sú tieto široké nohavice . Všetci si myslia, že ich mám zo ZARY alebo ktovie odkiaľ ale pri tom sú to nohavice mojej babky, ktorá si ich kúpila v Bulharsku keď moja mama ešte ani nebola na svete. Sú z veľmi príjemného materiálu, a mojej postave náramne svedčia, pretože zakryjú čo majú a je v nich naozaj vzdušne.

Tieto topánky by som nosila vkuse. Napriek tomu, že majú zlaté odlesky, sú nenápadné, ale extrémne pohodlné.

 

Kabelka, ktorú som dostala od mojich kamarátiek na narodeniny. Teraz keď mám pluskový mobil, tak sa mi tam naozaj zmestí len kreditka, električenka a rúž.

 

V poslednej dobe, ma akosi prestali baviť plastové náušnice. Neviem čím to je, ale moja babka sa určite teší. Ona takéto obrovské náušnice totiž volá LUSTRE ,hh.

Odkedy mi Šimon daroval sadu šperkov od jeho sestry šperkárky Slávky, som oveľa viacej nalomená na zlato a striebro ako na strapce, pierka a falošné perly. Preto som doma pokutrala zásoby zlatých šperkov a našla som tieto náušnice od môjho nebohého nevlastného Dedka. Keď som začala nosiť zlaté šperky Šimon ma začal volať  Zlato.

Tunika: H&M Trend

Nohavice : od Babky

Kabelka : ZARA

Sako: od Babky

Topánky: Vagabond od zoot.sk

lydpetrus