#26 Jaka nálada, taký outfit

Viem, že väčšina z vás si myslí, že obliekanie je len povrchná vec (no, z vás asi nie, inak by ste nečítali fešn blog, všakže ).

Hm, tak ako všetci z nás tuna vieme, obliekanie nie je len povrchná vec. Odzrkadľuje naše vnútro, je to naša forma sebaprezentácie, názoru, postoja, kultúry, či hudobnej preferencie. Obliekanie takmer vždy súvisí s našou momentálnou náladou (vo väčšine) . Mám dni, kedy by som sa najradšej obliekla celá do čiernej, veď to aj tak urobím. Tá čierna farba neodzrkadľuje môj smútok, nešťastie, pomalosť, nie je to hneď znamenie, že mám čiernu náladu, alebo že dnes chcem veľa tvoriť, niekedy sa oblečiem do čiernej a cítim sa sebavedomo, sexi a fresh.

Odkedy som troška pribrala (6kg), nosila by som celé dni len tepláky (našťastie ich nemám). Ešte by som chcela nosiť široké mikiny(tie mám), organic bavlnené tričká(neviem či ste niekedy mali na sebe patagoniu, ale je to iný pocit ako z haemka) a čiapky na hlavy(vlasy som si nečesala, dlho). No proste je toho mnoho, som veľa v pohybe, som v prostredí, kde mi je jedno ako vyzerám a často sa presúvam z mesta do mesta.

Preto neznášam baliť sa na cesty. Veď nebudem vedieť v akej budem o dva dni v nálade. Tiež neviem, aké tam bude počasie , či aké tam je ovzdušie. V štýlovej Verone chceš vyzerať aj troška dobre, ale tiež vieš, že sa budeš veľa hýbať, chodiť, no, toľko možností…

Čím častejšie cestujeme, tým je to balenie rýchlejšie, to áno, pretože keď sa zamyslíš, ty vlastne ani toľko veľa vecí so sebou nepotrebuješ. A ja by som aj dookola točila to isté občeko, ale tu prichádza zásadná otázka : Čo keď sa olejem ?

Do Verony som zvolila taktiku, kombinovať všetko so všetkým (predsa len, boli sme v krajine Dolce & Gabbany).

Kabát : Makita

Nohavice : H&M (2 roky dozadu)

Blúza: Od babky

Rifľová košeľa : ZOOT

Kabelka :

Topánky : Vagabond

Sponka : COS

lydpetrus